Master (HC 12L)

Aquamat je určen pro ohřev, chlazení a hygienický výdej stolní vody.

Název:    Master (HC 12L)
Příkon chlazení:    120 W 
Příkon ohřev:    600 W 
Max. příkon:   0,72 kW 0,72 kW
Kapacita chlazení:    do 10°C 2 l/h  
Kapacita ohřevu:    nad 90°C 5l/h 
Rozměry:    výška 1020 mm 
    šířka 345 mm 
    hloubka 340 mm 
Energetická náročnost:     
   
Cena bez DPH 3.264,50
Cena s DPH 3,950

Přístroj je určen pro ohřev, chlazení a hygienický výdej stolní vody. Z tohoto výdejníku vody získáte vodu pro osvěžení o teplotě 5-10°C a pro zalití kávy, čaje nebo instantních polévek o teplotě 90°C. Chlazení zajišťuje chladící okruh tvořený kompresorem a výparníkem umístěným pod izolací chlazené nádoby, ohřev zajišťuje topné těleso v nádobě ohřevu. Stálost teploty stáčené vody zajišťují termostaty.

Aquamat je určený pro ohřev, chlazení a hygienický výdej přírodní stolové vody, dodávané v zapečetěných vratných plastových nádobách s obsahem 18,9l s ventilem Non-Spill. Výhodu tohoto výrobku oceníte v domácnosti i v kanceláři, protože z tohoto výrobku získate vodu na osvěžení s teplotou 5 – 15 °C i horkou vodu na zalévání instantní kávy, čaje a polévek s teplotou 90°C. Plášť aquamatu je vyrobený z plastu a z lakovaného plechu. Design výrobku vyhovuje požadavkům umístění v interiérech a to v kancelářích jako i v obytných místnostech. Konstrukce výrobku garantuje jeho mechanickou odolnost (vzhledem k hmotnosti lahve), i odolnost vůči mechanickému poškození. Odběr vody z lahve je umožněný plastovými ventily. Červený ventil pro teplou, modrý pro studenou vodu. Součástky, které se dostávají do přímého styku s pitnou vodou jsou vyrobené z nerezového plechu a nebo z hygienicky nezávadných plastů.

Instantní produkty

Cappuccino Classic neslazené, Cappuccino skořice, Coffe creamer, Horká čokoláda, Instantní čaj, Instantní káva, Instantní kávovina, ISOline, (pom.,citr.,grep), ISOline ECONOMY, Multivitamin

Příslušenství

Míchátka, Kelímky, Zásobník na kelímky, Skleničky, Džbánky

 
Šumavský pramen je vysoce kvalitní přírodní pramenitá voda s optimálním poměrem minerálních látek, která blahodárně působí na lidský organismus. Voda je distribuována v původním přírodním stavu bez stabilizace kysličníkem uhličitým a konzervačními přísadami.
Pramen se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumava (jedna z nejčistějších oblastí Evropy) v hloubce 70 metrů pod povrchem. Šumavský pramen je ideální nápoj pro každého bez rozdílu věku.

Přírodní pramenitá voda Šumavský pramen je pravidelně kontrolována dle nejpřísnějších kritérií vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 275/2004 Sb. Údaje týkající se kojenecké vody jsou pouze pro porovnání kvality nabízené vody Šumavský pramen.